Sem samska in osamljena. Imam svojo hišo in rada potujem. Želim nekoga ob sebi, ki v teh hobijih prav tako uživa in si prav tako želi ženske družbe. Lahko da se razvije še kaj več med nama - nobenih vrat ne bom zapirala. Vesela bom če bo kaj več.
Nekatere smo za nežno. Če veš kje in kako z ženskim telesom, te bom z veseljem pustila zraven, da me razvajaš. Rada se prepustim moškim rokam, če le znajo na prave tipke pritiskati. Jih ti poznaš?
Sem mlada mamica, zaposlena in pridna. Srčno pa upam, da bom tukaj našla moškega, ki bi me sprejel tako kot sem - preprosto in veselo. Leta in kilogrami niso pomembni. Vse kar šteje je srce in količina poljubov.
Ti zaupam svoje sanje, svoje fantazije: vroče, glasno, strastno, pozorno in še in še. In še ko je konec, še oba veva da ni konec. Si želiš preizkusiti? No pa dajva.
Razen v kuhinji, nisem zahtevna. Je pa res da si želim ob sebi nekoga, ki ima rad živali in žensko, ki ji je na prvem mestu iskrenost in šele potem izgled in kilogrami. Ne bodi popoln, pa vseeno bodi popoln zame.
Sem sonček, ker sem vedno nasmejana in obožujem sonce in avanture pod njim. Izleti, športanje in še kaj bi se našlo. A če to počnem vedno sama ni zanimivo. Si za to da se mi pridružiš? No ja - potiho priznam, da sem samska in si želim da bi se iz tega prijateljevanja razvilo kaj več.
Za diskretna intimna srečanja vabim moškega, ki zna potešiti žensko, uživa v orali in nevsakdanjih spolnih igricah. Vse ostalo pa osebno.
Sem vezana, to naj ne bo ovira na najinem spoznanju ker si želim skritih in vročih trenutkov, za katere bova vedela samo midva. Bodi tako nepotešen kot sem jaz pa se bova ujela. Več pa privat.
Imaš izkušnje z nepotešeno potrebnico? Ali pa preprosto veš kako s takimi in me boš z veseljem povabil da odpraviš mojo sušo? Sprejmem vse, samo da ne bo več jokala.
Samska, divja in potrebna. Tako se opišem na kratko. Upam, da ti to ni dovolj in boš želel več izvedeti o meni, še bolj pa ... več preizkusiti v živo. Obljuba dela dolg. Kost sem že vrgla - jo ujameš?
Sem prijetna vdova, ki bi želela zaživeti na novo. Ne zanimajo me avanutre in srečanja za eno noč. Želim nekaj pristnega in nekoga, ki si želi take ženske ob sebi, kot sem jaz. Bolje me boš spoznal, če me povabiš na kavico.
Sem preprosta, samska in ločena. Nekateri pač nismo za skupaj. Še vedno pa imam upanje, da nekje nekdo diha za mene in se mi bo pridružil na moji poti. Če obožuješ naravo, izlete in piknike - si že na pol poti da me spoznaš.